DKL se přestěhovalo do nového sídla. V areálu bývalé nástrojovny obsadí téměř 5 tisíc metrů čtverečních

Úvod » Novinky » DKL se přestěhovalo do nového sídla. V areálu bývalé nástrojovny obsadí téměř 5 tisíc metrů čtverečních

Po jedenácti letech jsme opustili rodný Jablonec nad Nisou a na přelomu dubna a května 2021 jsme se přesunuli do sousedního, krajského města, Liberce.  

Areál se nachází v Chabarovské ulici v části Rochlice, která je jednou z nejstarších libereckých čtvrtí. Její vznik se datuje již na konci 13. století.

Současný název ulice Chabarovská vznikl v roce 1945. Předtím nesla ulice názvy např. Kreutzgasse, podle kříže zde stávajícího, nebo také Pommernstrasse, podle historického regionu v jižním Pobaltí.

Celý areál má rozlohu téměř 5 000 metrů čtverečních. Skládá se z administrativní budovy, výrobní haly vč. montážního a 3D oddělení a budovy se zázemím pro zaměstnance.

Součástí areálu jsou také přilehlé garáže a pozemky.

Díky této rozloze bylo možné sjednotit všechna oddělení na jedno místo a tím dosáhnout zefektivnění výrobního procesu a zkvalitnění firemní logistiky.

 

Věříme, že tyto kroky prospěly nejen naší společnosti a našim zaměstnancům, ale také našim zákazníkům a obchodním partnerům.

 


Zpět na výpis